HIPHOP PISZ

O PROJEKCIE

Hip Hop Pisz to coroczny festiwal muzyczny celebrujący kulturę hip-hopową w Piszu, obejmujący występy na żywo, bitwy freestylowe i wystawy graffiti. Festiwal przyciąga różnorodną rzeszę entuzjastów hip-hopu i artystów z całej Polski. Jest to dynamiczna platforma zarówno dla uznanych, jak i przyszłych artystów hip-hopowych, która umożliwia zaprezentowanie swojego talentu i promowanie kultury hip-hopowej.

CELE

Logo dla festiwalu hiphopowego powinno być dynamiczne, wyróżniające się i nawiązywać do charakterystycznych elementów kultury hip-hopowej, takich jak graffiti, breakdance czy rap. Powinno być łatwo rozpoznawalne i zapadające w pamięć, co ułatwia budowanie rozpoznawalności marki i zachęcanie do uczestnictwa w festiwalu. Dodatkowo, ze względu na charakter festiwalu, logo powinno być nowoczesne i oryginalne, aby przyciągać uwagę młodej publiczności, która interesuje się kulturą hip-hopową.

REFERENCJE

Współpraca z Jakubem to czysta przyjemność. Jakub od 2018 roku cyklicznie przygotowuje dla nas grafiki, ulotki, plakaty, mech ubraniowy oraz logotyp imprezy Hip Hop Pisz. Szybki kontakt oraz sprawna wymiana informacji oraz uwag sprawia, że kolejny projekt jesteśmy w stanie zamknąć bardzo szybko co jest dla nas kluczowe przy realizacji festiwalu. Charakteryzują go dokładność, dbałość o detale, często wychodzi z własną inicjatywą, podpowiada co moglibyśmy ulepszyć.

KONTAKT

Podoba Ci się projekt? Chętnie stworzę dla Ciebie proste i przejrzyste logo!

KOLEJNY PROJEKT:

VOLUME

Kontakt

Pozostaw swoje dane a ja w przeciągu 3 dni roboczych odezwę się do Ciebie.

Contact

Leave your contact details and I will get back to you within 3 business days.