JAY SPARKLE

O PROJEKCIE

Jay Sparkle produkuje unikalne, ręcznie robione kolczyki, wykonane przez Martę. Każdy kolczyk stworzony jest z wysokiej jakości materiałów. Ich kolczyki są oszałamiające wizualnie i wygodne w noszeniu, dostępne w różnych stylach, od eleganckich po ekstrawaganckie. Firma dąży do doskonałości i zadowolenia klientów, nieustannie wprowadzając innowacje, aby wyprzedzać świat mody.

CELE

Logo dla firmy z kolczykami powinno być wizualnie atrakcyjne, łatwo rozpoznawalne i skalowalne, aby przyciągać uwagę klientów, budować rozpoznawalność marki i umożliwić stosowanie w różnych mediach. Dodatkowo, powinno odzwierciedlać charakterystyczne cechy firmy, takie jak jakość, styl czy oryginalność, oraz być spójne z jej filozofią i wartościami.

REFERENCJE

„Cóż mogę napisać o współpracy z Jakubem… dokładnie odwzorowuje to czego oczekujesz nawet wtedy kiedy sama nie wiesz czego chcesz! Sprawny kontakt, wiedza dot. grafiki, chętnie doradza no i ten zwierzęcy magnetyzm w postaci jego stylu tworzenia. Dzięki temu powstało logo idealne – moje logo.”

KONTAKT

Podoba Ci się projekt? Chętnie stworzę dla Ciebie proste i przejrzyste logo!

KOLEJNY PROJEKT:

IGNORANT

Kontakt

Pozostaw swoje dane a ja w przeciągu 3 dni roboczych odezwę się do Ciebie.

Contact

Leave your contact details and I will get back to you within 3 business days.